Vamzdžiai žavi kiekvieną, ypač kanalizacijos vamzdžiai. Jie tokie gražūs, tokie žavingi, tokie įdomūs. Kiekvienas jų yra unikalus, savaip žavingas ir gražus, nes juk sakoma, jog unikalume ir slypi tikrasis grožis, tereikia mokėti jį įžvelgti. O ar jūs mokate įžvelgti kanalizacijos arba kitokių vamzdžių grožį? Nes aš tai moku. Žinau, kas estetiška ir skoninga, žinau, kur turi krypti kiekviena tikrojo ir natūralaus, nepadidinto grožio išsiilgusi akis. Į vamzdžius.

Vamzdžių gerosios savybės

Vamzdžiai yra labai geri ir turi be galo daug gerų savybių. Vienos iš pagrindinių gerųjų vamzdžių savybių yra šios: sandarumas ir patvarumas. Jie taip patikimai, taip sandariai saugo tekančią kanalizaciją, jog dažniausiai nepraleidžia nė lašelio nuvarvėti žemyn. Dar vamzdžiai yra stiprūs, sunkūs, sunkiai praskeliami, iš gero metalo. Tas geras metalas prideda vamzdžiams orumo ir išdidumo, jie ne tokie ir skysti, ne tokie ir lengvai palaužiami, nors jų vidumi teka skystas marmalas.

Pagiriamoji šneka vamzdžiams

O, vamzdžiai! Pagarbinti būkit, jūs tokie nuostabūs, tokie nepaprasti. Jūs tokie didžiai išgirti ir palaiminti Dievo ir visų šventųjų akivaizdoje (ak, supyktų dabar koks rimtas kunigas, išgirdęs šiuos šventvagiškus, eretiškus žodžius, anksčiau už juos buvo deginama ant laužo, štai kaip. Tačiau aš raganauju ir rašau toliau). Vamzdžiai, o, vamzdžiai. Būkit tokie geri ir leiskit tam marmeladui, oi, marmalui, tekėti jumis toliau. Jūs esate tėkmėje ir jūs esate tėkmė, jūs įrėminate tėkmę savimi per amžių amžius amen.

Skaitliukai taip pat labai reikalingi, jie skaičiuoja išlaidas ir pasako, kokius mum reikia paberti pinigėlius. Gera tuomet, kai ant vamzdžių daug skirtingų skaitliukų su rodyklytėm ir skaičiukais, iš karto pasidaro gyventi lengviau ir saugiau. Skaičiuokit, skaitliukai, jūs esate labai reikalingi!

Sukiokitės, kraniukai, be jūsų nebūtų to, kas yra. Judėkite vožtuvai, veržkite veržtukai, sukinėkitės sukučiai ir darykite tai, ką turite daryti, kiekvienas darniai atlikite savo funkciją. Jūs visi esate labai reikalingi, be jūsų nebūtų vandens ir kitokių namo gėrybių.