Jau metas eiti į ten, kur yra geriau. Jau nežinau kaip apibūdinti tavo nuotaiką. Svaigus pakrančių svaigulys tai tavo mintis. Dar nėra ten to, ko nebūtų galima matyti. Jau girdžiu tai, ką matau ir matau tai, ką girdžiu. Stambulas nėra Turkijos sostinė, nors tai didžiausias Turkijos miestas. Kalakutai labai skanūs ypač su bazilikų prieskoniais. Ką pasiūlyti vegetarams? Krembriulė su raganosių įdaru.

Tekstas nr. 5

Kiek galima tau sakyti, kad nesirodytum ten, kur tau negalima eiti. Jau gieda septyni vieversiai ant poezijos knygos viršelio. Nežinau kiek kartų man tau pasirodyti, kad užtektų. Kuris eterinis aliejus tau yra kvapniausias? Kiek metų tavo seneliui? Jis labai mėgsta sūrį su dešrelėm. Ne apie tai kalbame, o šiaip apie kažką šnekamės. Tavo dovana džiūna kultūrnamyje. Latvijos paplūdimys yra visiškai tuščias.

Tekstas nr. 223 

Kiek galite važiuoti į tą Palangą, žmones? Nejaugi nerandate nieko geresnio? Poilsis Lietuvos pajūryje brangesnis už prabangų poilsį prie Viduržemio jūros. Ką rinktis geriau – kopūstus ar ropes? Kaip apibūdinti tavo nebylų tylėjimą? Jau staugia keturi begemotai, pametę savo kelią. Afrikos savanoje negyvena Antarktidos pingvinai. Antarktidoje nerasi Afrikos gazelių. Rodyk man savo kelią ir juo aš galbūt eisiu.

Tekstas nr. 456

Jau temsta, leidžiasi saulė, ateina naktis, greitai ateis ir rytas. Naktis trumpa ir tyki, oras tuščias ir tylus, gamtoje vien tik ramybė. Ką dar pasakyti tau, kuris nieko negirdi, kas sakoma? O tai tylėjimas, kas per kalbėjimas. Jau leidžiasi ir mėnulis lauke. Nutapytas paveikslas džiūna ir tuoj bus dovanojamas kažkam. Nebemalk, o malūne, grūdų, jie jau ir taip visi sumalti. Sumaitotas yra tavo švarkas traktoriaus pervažiuotas.

Tekstas nr. 543

Besileidžianti saulė leidžiasi vėl mėnulis. Venera šiąnakt stoja į konjunkciją su Merkurijumi. Tiesiausias kelias namo yra per tamsų mišką. Ar išdrįsi eiti per tamsą? Tolumoje deganti šviesa palaiko tikėjimą ir viltį. Galbūt nusnausti dar truputį ar pasivaikščioti. Liepų žiedus reikia skinti liepą ir džiovinti juos skaniai arbatai.