Dabar toks metas, kuomet daug įtampos ir įaudrintos žmonių emocijos, tad rekomenduojama bet kokia kaina vengti atvirų konfliktų ir emocijų reiškimo, nes gali būti tik dar labiau. Jau patekėjo saulė palei mišką šalia Varšuvos. Per pasienio kontrolės punktą Uzbekistane eina strutis. Neieškok to, ko negali surasti, palik viską savieigai. Jis pažiūrėjo į mane pakraupusiom akim ir pasakė savo diagnozę. Migdolai yra visų vitaminų šaltinis, juos valgyti labai sveika.

Tekstas nr. 569

Aukso kasyklos pakampėje tupėjo kormoranas. Šitos kėdės su labai patogiu ir elegantišku atlošu. Kiek kainuoja mažo lėktuvo skrydis į Bratislavą? Iš Prahos nėra vykdomi tiesioginiai reisai į Helsinkį traukiniais. Rūkyti šioje vietoje yra labai griežtai draudžiama, nebent atsinešite savo cigaretes. Kodėl estai visuomet rašo po dvi tas pačias raides viena šalia kitos?

Tekstas nr. 788

Iš dešimties metrų aukščio į ežerą nušoko putpelė. Dangus šiandien apsiniaukęs, gali palyti, ganėtinai vėsoka. Kokią arbatą, ponas, gersite, žalią ar juodą? Man juodos puodelį, prašyčiau. Mindaugai, atnešk man tą kur prašiau knygą, nuo penkių būsiu namie. Kas šiame kavos puodelyje plaukioja? Čia kardamonas. Vengrų nacionalinis patiekalas yra guliašas. Šiandien aš jaučiuosi sutrikęs ir pasimetęs.

Tekstas nr. 254

Kur važiuoja šis traukinys? Šis lėktuvas skrenda į Prahą. Kiek kainuoja šita cinamoninė bandelė? Čia ne cinamoninė bandelė, o kruasanas. Važiuodamas kupe pasiėmiau puodelį juodos kavos su cukrumi ir be pieno. Šis produktas neturi laktozės, todėl yra sveikas veganams. Televizoriaus ekrane suspindėjo spalvingos raidės ir pamačiau tą reklamą.

Tekstas nr. 1025

Šunų kirpykla yra pasiruošusi aptarnauti Jūsų šunis. Kiek kainuoja šis dailus šepetys? Tiek, kiek negaila, šepetys už Jūsų sąmoningą auką. Bulviniai blynai yra labai skanūs, ypač su mėlynių uogiene. Siautės vidutinio stiprumo vėjo gūsiai iš vakarų. Antanai, duok ir man truputį obuolinės uogienės, kurią močiutė išvirė. Tiesioginis reisas iš Stokholmo į Kopenhagą. Nebebijau to pabaisos, kuris iš po tamsios vonios griebė man už kojos.