Kaukių balius Venecijoje, medicininių kaukių balius Vilniuje, bet koks balius yra tik balius ir juokingas balius, arba šventė, fiesta. Markas Polas apkeliavo visą pasaulį iš Venecijos ir pamatė kone visas Azijos šalis, nors visų jis nepamatė. Ar žinote kaip, ar mokate švęsti? Jums į pagalbą ateis švenčių šventimo manifestas, nurodantis kaip reikia švęsti įvairių rūšių šventes, ko vengti, ko nevengti, kaip elgtis atitinkamai, kad neprisidarytumėte sau gėdos.

Tekstas nr. 999

Kada įvyks astronautų skrydis į Uraną? Niekada, ant Urano juk visų pirma nenusileisi – ten dujinė planeta, o ne kieto paviršiaus. Kada skirsim į Saturną? Irgi neskrisim, tai dujinė planeta. O kada į Marsą? O, vat čia tai jau realiau. Bet jeigu žmogus dar net nėra buvęs Mėnulyje, tai kaip jis nuskris į Marsą. O Jūs tikite, kad žmogus buvo Mėnulyje, ar suprantate, kad tai galėjo būti tiktai Nasos montažas?

Tekstas nr. 1111

Kalnų Kabaracho Respublika, pietų Osetija ir Abchazija yra maloniai pasirengusi priimti Jus. Ten gyvena visokie čečėnai, kurie labai mėgsta rusus ir lietuvius bei raugintus arbūzus. Jie kepa arbūzus ant iešmų ir valgo juos gardžiai, nors skonis jų kaip kokio sysalo – reik priprast. Ar esate ragavę kriaušių? Aš ne. Labai retas vaisius, pas mus Lietuvoje auga tik apelsinai ir bananai ant medžių. Ant kriaušės medžių auga bananai ir kokosai, o ant obels medžių auga apelsinai ir nektarinai, priklausomai nuo konkretaus medelio veislės.

Tekstas nr. 444

Ar nori pinigų? Pinigai tau laimę atneš. Jūrų delfinariume naujas delfinų pasirodymas, delfinai suka ratukus vandeny ir šokinėja per jiems iškeltus lankus. Nenukrypkime į lankas, tavo kalbos kaip karvės koja, kaip žebenkšties pasturgalis, kaip arkliui penkta koja. Na ir nusibodo man nuolatos taisyti tavo netaisyklingą ir netvarkingą lietuvių kalbą, išmok kalbėti taisyklingai ir gražiai. Šiandien lietus su kruša, ledai su braškėmis ir vaniliniu pudingu. Viso gero, tekstas jau baigėsi.