Medaus užpilas su liepų žiedų arbata apsaugo nuo gripo. Šiandien tu jau nebeateik, aš pavargęs. Kuomet kris kometa, sugalvok norą, tačiau žiūrėk, kad jis nebūtų per sunkus išsipildyti. Tau nėra jokių apribojimų – gali kasti griovį per kaimyno sieną. Tam, kad pyragas būtų skanus, reikia pridėti į jį daugiau mielių. Tiesioginio skrydžio į Budapeštą šiuo metu nėra, reikia skristi per Londoną arba per Eindhoveną. Kiek kainuoja šitos gražios mėlynės?

Tekstas nr. 676

Jau nebežinau kur čia dabar ir dėtis po tokio lyg ir net labai kažkiek ir stipresnio lietaus. Gal tu žinai kur aš galiu pirkti pilį? Noriu naujos vilos ant jūros kranto. Tu man nebepasakok pasakų, šiandien aš jau pavargęs. Pepė Ilgakojinė gyveno Gotlande. Karslonas gyveno ant Stokholmo stogų. Merė Popins gyveno turbūt Londone, bet ne ant stogų, o ant žemės. Meteorų lietus – tai dušas tavo sielai.

Tekstas nr. 123

Gerbiamas pone, šis traukinys važiuoja iš Karaliaučiaus į Maskvą. Duoniukai su česnakais man visuomet būdavo labai skanūs. Aš jau nebežinau kur dėtis nei ką daryti. Druskininkų poezijos festivalis jaunoms poezijos išsiilgusioms sieloms. Po šito žodžio sakinyje dėk kablelį, rašyk teisingai. Tavo gramatinė klaida sugriovė visą mano iliuzijų pasaulį apie tai kas ir kaip turi būti teisinga.

Tekstas nr. 446

Labas. Iki. Iki greito. Nežinau ką pasakyti. Sakyk tai, kas tavo širdyje. Nežinau, kas mano širdyje. Sakyk tai, kas tavo prote. Nežinau, kas mano prote. Mano prote nėra nieko. Aš beprotis. Saulė jau sušvito visom septyniom saulės natom. Kebabas su ryžiais turbūt yra japonų išradimas. Karaimai gyvena Trakuose ir valgo buritas.

Tekstas nr. 1000

Nusipirk naują kostiumą, atrodysi gražiai. Nedaryk gėdos tėvui. Važiuok į Nidą pailsėti. Eik į darbą padirbėti. Profesionaliai derink darbą su poilsiu ir būsi savo darbo profesionalas. Nebežinau ką tau daugiau ir pasakyti, gal parašyti, gal nupiešti, gal išdainuoti ar kaip kitaip iškomunikuoti. Nemėgstu anglicizmų, jie teršia mūsų gražią senovinę kalbą.