Tarakonai yra labai stiprūs gyvūnai, juos sunku užmušti. Ar žinojote, kad tarakonai yra vieni seniausių šios žemės gyventojų? Ne, nežinojom. Tai gerai, mes jums papasakosim. O istorija yra tokia. Kartą į žemę nukrito galingas meteoritas. Išmirė beveik visi, išskyrus tarakonus. Tarakonai ėmė sparčiai veistis ir visaip daugintis, jie valgydavo medų ir skėrius. Dalis tarakonų yra iš kometos, todėl jie kosminės kilmės.

Tekstas nr. 990

Labas. Ten kur eina jis, ten nereikia eiti tau. Tu gali ten eiti jeigu nori, gali neiti, jeigu nenori, gali tiesiog žiūrėti ir kažką pamatyti. Ta kometa turi labai ilgą uodegą. Sugalvok norą. Noriu išmokti lenkų kalbą ir kalbėti taip natūraliai, kaip kalba gimtakalbis. Kometa pabėga, pasisuka atgal ir išskrenda į kosmosą. Tai išmok, lenkų kalba nėra tokia jau kosminė.

Tekstas nr. 000

Apšildysime jus su savo šildymo sistemomis, inžineriniais tinklais. Per vakarėlį jus apšildys didžėjus. Padovanok man auksinį blyną, rūtų vainiką. Aš nebežinau, kas tu esi. Kur anas galas vakar pasidėjęs buvo? Teisingai, taip ir reikia toliau kulti rugius, kultivuoti laukus. Dabar jau renka nebe derlių, dabar renka šiukšles, kurios užgožė mūsų planetą. Eik tu sau, pypli! Neaiškink. Norėsiu ir aiškinsiu, tu senas  begemote, vienaragi, kuriam ragas iš šiknos užaugęs!

Tekstas nr. 676

Nebesipykime. Aš ir nepykstu, tu čia sureikšmini ir išsigalvoji. Na gerai, baigiam. Ką baigti, mes nieko ir nepradėjom. Į Palangą vienu metu sugužėjo milijonas žmonių. Kaunas ir Vilnius liko tušti, žmonės nebeina į parduotuves, krinta verslas. Palangoje tuo tarpu parduotuvės nusiaubiamos, lieka tuščios lentynos, kaip sovietmečiu. Padovanok man tas spalvotas kreideles. Eik tu šunims šieko šiekt, nieko nedovanosiu tau! 

Tekstas nr. 777

Baikim tuos barnius, baikim tas litanijas. Užbaikim ką pradėjom, pradėkim ką užbaigėm. Pasibučiuokim. Eik tu žinai kur su tais savo bučiniais, nevidone. Žinau, eisiu į maximą dar batono nusipirkti. Gerai eik tu kur tik nori tik manęs netrikdyk savo gromatom.