Darbinė tavo praeitis yra labai gera, tu sukaupei viską, ką taip ilgai kaupei, tu nepaprastas ir kartu toks paprastas, tu mielas, koks yra mielas šis gražus pasaulis. Tokią gražią dieną, kuomet šviečia saulė, mano jėgos vėl atsigauna, į veidą sugrįžta šypsena. Taip gera išnirti iš tų atostogų ir vėl sugrįžti į darbą. Su didžiausiu ilgesiu ilgėjausi savo darbo dar būdamas tik atostogų viduryje ir štai jis pagaliau atėjo. Dabar kibsiu į darbus su dar didesniu pajėgumu.

grynas oras

Šalia tavo namų yra miškas. Į mišką išeik, pailsėk, pakvėpuok grynu oru ir nieko neveik. Tame miške kartais šviečia saulė, o kartais lyja lietus. Jame visada gera, visada gražu. Nepaprastas ir puošnus tai miškas su daug skirtingos rūšies medžių: eglių, pušų, beržų, klevų, gluosnių, uosių, akacijų, mandarinų ir kt. Tame miške ant palmių auga bananai ir kokosai, apelsinai.

Madagaskaras

Nukeliauti į Madagaskarą būtų labai smagu. Jame susiduria skirtingos kultūros ir ne vien afrikietiškos, tačiau trijų žemynų, dar tuo pačiu Azijos ir Australijos. Ten kalbama daug kalbų, išpažįstama daug religijų. Rasė neapibrėžta, įvairialypė. Žodžiu, tikra kultūrų mišrainė. Nuskristi ten galima lėktuvu, tačiau negalima nuvažiuoti traukiniu. Automobiliu irgi važiuoti negalima, nebent norėtumėte važiuoti per Sacharos dykumą ir tada keltis keltu, jeigu toks ten išvis egzistuoja tuose kraštuose laukiniuose.

Alus, vynas ir degtinė tarpukario Lietuvos laikų reklamose

Senovės lietuviai daug išgerdavo. Šalia religinių reklamų mes matome alkoholio reklamas senuose pageltusiuose laikraščiuose. Atseit prisigerk, o tada eik pasimelst į bažnyčią. Tai puikiai suderinami dalykai.

Inhaliacijos procedūrų nauda SPA centre

Inhaliacija su pušų aliejumi, inhaliacija su propoliu puikiai pravalo plaučius, nes į juos giliai įkvepiamos naudingos tuose gamtos kūriniuose esančios medžiagos. Pakvėpavus atsišviežini, jautiesi kaip naujas, tai be galo sveika plaučiams. Inhaliacijos metu įkvepiamas pušų aliejus suveikia daug stipriau, nei tiesiog vaikštant po pušyną, nors ir pasivaikščiojimo metu nauda būna labai didelė. Tuos dalykus verta išbandyti.