Odiniai krepšeliai yra tokie padarėliai, kurie labai nesileidžia kutenami ir visaip kankinami. Kutenimų, tai yra kankinimų jie labai nemėgsta ir kutendami ima garsiai kvatoti taip, lyg jiems tai patiktų. Tačiau širdies gilumoje jie piktinasi ir prašo tave kuo greičiau baigti. Jeigu tu nekreipsi dėmesio į šį odinių krepšelių poreikį ir toliau juos kutensi apgaulingai manydamas, jog jiems patinka, odiniai krepšeliai, kantrybės nebetekę, gali gerai tau grybštelėti, šitaip parodydami savo nepritarimą ir pasipiktinimą.

Tad nekankink odinių krepšelių, nes jie gali kaip reikiant pakankinti tave.

Klimato atšilimas – pramanas ar realybė?

Gyvename tokiame supainiotame pasaulyje, jog melas atrodo tiesa, o tiesa atrodo melu, viskas suversta aukštyn kojomis kaip kad reikia. Ar klimatas šyla iš tiesų, o gal šąla? Ar tai dėl žmogaus veiklos, ar tai savaiminis procesas? Matyt kad ir savaiminis ir dėl žmogaus veiklos, tik dėl žmogaus veiklos jis šį kartą dar aštresnis. Tačiau mes nežinome nieko, kas buvo ankstesniais laikais, tik iš nuogirdų. Žmogus bet kokiu atveju nėra kaltas dėl gamtos žlugimo – tai jis didžiąją dalimi prisideda prie jos naikinimo.

Prabangus gėrimas – kava

Kava visuomet buvo prabangus gėrimas, dabar jį gali gerti bet kokie varguoliai. Kavos yra netgi labai pigios ir prastos. Šie laikai sukuria plačią pasiūlą visiems, pagal jų finansines išgales ir galimybes. Gal ir gerai. Tačiau vis dar egzistuojantis skirstymas į turtinguosius ir vargšus, nuolat didėjantis skirtumas tarp vargšų bei turtingųjų ir vidurinės klasės nykimas yra tikrai prastas reiškinys, išduodantis silpną ir nykstančią valstybę. Mes galime norėti norimų gražių iliuzijų ir įsivaizduoti, kad ta valstybė klesti, kyla jos ekonomika, tačiau realybė yra visai kitokia – ji kalba pati už save.

kava

Kaip kelti valstybę? Svarbu skatinti gimstamumą, suteikti paskatinimus gausioms šeimoms, sudaryti orias sąlygas, kad žmogus nenorėtų išvykti, o išvykę, kurie ilgisi tėvynės – užsimanytų pargrįžti. Tai nėra lengva įgyvendinti, kol valstybę nuolatos ėda biurokratų vėžys.